Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen tarayıcınız Chrome, Firefox, Opera yada İnternet Explorer'dan birine ayarlayınız.
HTC Blockchain Destekli Exodus Modelini Bu Kripto Paralar ile Satın Alabilirsiniz. Bitcoin…

HTC Blockchain Destekli Exodus Modelini Bu Kripto Paralar ile Satın Alabilirsiniz. Bitcoin…

HTC Blockchain destekli Exodus Modelini Bu kripto paralar ile alabilirsiniz : Bitcoin ve Ethereum. Fakat elinizdeki altkoinleri Bitcoin ve Ethereum cinsine de çevirerek satın alma yapabilirsiniz. Peki HTC’nin duyurduğu, Blockchain destekli Exodus modeli nasıl birşey?


Exodus Modelini Bu Kripto Paralar İle Alabilirsiniz

 

Tayvanlı elektronik şirketi HTC, üzerinde çokça tartışılan blockchain teknolojisi destekli akıllı telefonu Exodus 1’in satışını duyurdu. Ürün tanıtımı ve satış işlemleri 23 Ekim de Twitter üzerinden paylaşıldı.

HTC Exodus web sitesine göre, telefonun ön siparişleri, şu anda sadece Bitcoin (BTC) veya Ethereum(ETH) üzerinden yapılabilir. ABD, İngiltere ve Hong Kong dahil olmak üzere 34 bölgeye teslimat hizmeti sunuluyor.

Elimize geçen bilgilere göre Exodus 1 için yaklaşık 960 dolar (0.15 BTC veya 4.78 ETH) ödeme yapmanız gerekiyor.

 Blockchain Teknolojili Akıllı Telefon Nedir?

HTC, ilk olarak, mayıs 2018’de blockchain destekli akıllı telefon üretmeye yönelik gelecek planlarını açıklamıştı. 2018 Kasımına gireceğimiz bu günlerde ön siparişler alınmaya başladı. Bu da demek oluyor ki HTC şirketi kısa zaman içinde büyük bir iş başardı.

Mayıs 2018 de blockchain teknolojili telefon çıkartma duyurusunun ardından HTC şirketi, Exodus 1’in, Bitcoin, Ethereum, Lightning Network ve Dfinity ağı gibi ”çoklu Blockchain protokollerini” destekleyeceğinin altını çizdi.

Şirket ayrıca, bir zamanların en popüler Ethereum tabanlı (DApp) oyunu olan CryptoKitties’i, destekleyeceğini de takipçilerinin bilgisine sundu. HTC Şirketinin, Exodus 1 yapım aşamasında, Litecoin Ceo’su ve kurucusu Charlie Lee ile birlikte ortak çalıştığıda söylentiler arasında.

Exodus 1’in Özellikleri:

Exodus 1’in en önemli özelliği, aynı nano ledgerler gibi İçinde güvenli bir cüzdan da barındırıyor olmasıdır. Cihazda işletim sistemi olarak Android bulunsada, Cüzdan işletim sisteminin erişemeyeceği bir bölgede tutulacak. Yani Kripto para cüzdanımızı her zaman yanımızda güvenli bir şekilde taşıyabileceğiz.

Ürünün detaylı özelliklerine bakmak için lütfen Tıklayınız

Ayrıca Exodus 1, telefonunuzun kaybolması, çalınması veya anahtar bilgilerinizin yanlış girilmesi durumlarında kullanılmak üzere bir sosyal anahtar kurtarma mekanizmasına da sahip. Bu mekanizma sayesinde kurtarma bilgilerini birkaç arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz.

Exodus 1 hakkında HTC şirketinin önde gelen ortaklarından açıklamalar gelmeye devam ediyor. En Son HTC’nin baş yetkilisi Phil Chen şunları söyledi:

”Yaptığımız bu yeni projenin, kripto paranın geleceğine inanan kitleler tarafından yoğun rağbet göreceğine inanıyorum. Çünkü Exodus 1 telefonu, Bitcoin ticaretini kolaylaştırmak için adete bir düğüm noktasıdır.”

Yorum yap


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üst