Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen tarayıcınız Chrome, Firefox, Opera yada İnternet Explorer'dan birine ayarlayınız.

CryptoPazar; Biz Kimiz

Kısaca CryptoPazar

CryptoPazar olarak kripto para topluluğunun kripto para ve blockchain teknolojisi ile ilgili aradığı her türlü talebini girerek potansiyel kişilere ulaşmasını sağlayacak bir listeleme portalı bir pazar yeri oluşturmak amacıyla yola çıktık.

Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımız devam etmekte ve portalı geliştirmek üzere yeni fikirleri hayata geçirmek üzere yol almaktayız. Hedefimiz portalımızın dünyanın en büyük kripto pazar yeri ve listeleme portalı olmasını sağlamak.

Bu amaçla tüm dünyaya ve ülkelere hitap edecek şekilde yeni ülke ve dilleri eklemeye devam ediyor olacağız. İletişim

Vizyonumuz

Kriptopara sektörünün tüm dünyadaki bir numaralı pazar yeri ve listeleme sitesi olmak. Bir yerel girişimin uluslar arası bir oyuncu olarak ortaya çıkmasını sağlamak.

Misyonumuz

Kriptopara sektörünün dünyada yayılmasına ve sektörün tüm dünyaya vadettiği merkeziyetsiz ekonomi, iletişim ve yönetim modeline katkıda bulunmak.

Hedefimiz

2020’de 1.ooo.ooo üye, 1.000.000 listelemeye ulaşarak kripto para sektörünün dünyadaki merkezi portallarından biri haline gelerek sektörde uluslararası yer edinmek.

En üst