Uygun Fiyata Finney telefon | | CryptoPazar
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen tarayıcınız Chrome, Firefox, Opera yada İnternet Explorer'dan birine ayarlayınız.
  • Uygun Fiyata Finney telefon

Tanım

Fiyat : 0,20 BTC(Pazarlığa açık)
Tip : Satılık
Tarih : 20 Mart 2019
Durum : Sıfır
Garanti : Garantisiz
Yer : İnegöl, Bursa, Türkiye

ilk akıllı kripto telefon Finney için projenin geliştirilmesinin arkasındaki şirket olan Şirin Labs, planlarını değiştirerek IOTA’ yı bıraktı ve blockchaine yönelik telefonu için Ethereum’u kullanmaya başladı.

ilk Akıllı Kripto Telefon Finney Sahnede

Duyurduğu günden bu yana, tüm haberler Şirin Labs’in ilk akıllı kripto telefonu Finney geliştirmek için IOTA ile yakın bir şekilde çalışacakları yönündeydi. Network’ün Nesnelerin İnterneti (the internet of Things) konusuna odaklanması, bu gelecek vaat eden ortaklığın en son haberini takip etme konusunda insanların merakını epeyce kendinde toplamıştı

Sirin Labs ve IOTA Yol Ayrımında

Bununla birlikte, ETHNews’in raporlarına göre, Şirin Labs’in CEO’su Moshe Hogeg, iki projenin de ayrı olarak kendi yollarına gittiklerini söyledi:

“Biz şu an için iota ile birlikte değiliz. IOTA ile ilgilendik, gerekli değerlendirmelerimizi yaptık ve şirket olarak farklı bir rota üzerinde gitmeye karar verdik. Lansmanda, blockchain’i kullanıyor olacağız. FINNEY de Sirin Labs bünyesinde bulunan bir dizi tam düğümü işleyecek.”

Görünüşe göre, Sirin Labs ekibi, Ethereum‘a dayanan özel bir ağın geliştirilmesine odaklanacak. Zaten şirketin, Finney ilk olarak piyasa sürülmeden önce Ethereum altyapısına sahip Statüs uygulaması ve Shield OS işletim sistemi kullanılacağına dair bilgiler epey zamandır kulislerde yer alıyordu.

Ethereum’un mobil uygulaması şeklinde tanıtılan “Status” birkaç özelliği bünyesinde barındırabiliyor. Yeni nesil ilk kripto telefon Finney ile hem mesajlaşabiliyor hem sanal bir cüzdana sahip olabiliyor, hem de kripto para transferi yapabiliyorsunuz.

Bu hamle, projeyi yakından takip eden kişiler için biraz şaşırtıcı Sirin Labs yetkilileri bu kararı verme nedenleri üzerinde durmasalar da IOTA projesinin henüz olgunlaşmamasından ileri geldiği sızan dedikodular arasında.

Hogeg tarafından yayınlanan bilgilere göre, Finney Telefonu’nun Kasım 2018’de piyasaya sürülme olasılığı çok yüksek. Bu nedenle projenin başarısını sağlamak için sağlam bir blockchain olması şart.

Sirin Labs ekibi, Ethereum ağının kullanımının geçici bir çözüm olduğunu altını çiziyor. Orta ve uzun vadeli vizyonları ise, ölçeklenebilir hız ve güvenlik açısından gözü arkada kalmayacak şekilde çalıştırabilecekleri üçüncü nesil bir blockchaini benimsemektir.

Bu hedeflere ulaşmak için IOTA ve Cardano gibi çeşitli seçenekleri değerlendirdiler; Ancak ekibin bakış açıları, nihai çözüm olarak doğal bir blokchain geliştirilmesini işaret ediyor gibi görünüyor.

İlk Akıllı Kripto Telefon Finney Özellikleri Neler?

Piyasadaki ilk akıllı kripto telefon Finney, yaklaşık 1000 $ ‘a mal olacak ve alıcılar resmi Sirin Labs web sitesi aracılığıyla ön sipariş verilebileceklerdir.

Qualcomm® Snapdragon ™ 845 işlemciye sahip olacak, yani piyasadaki en iyi mobil işlemciye ve en iyi grafik yongasına sahip olacak. Slot kartı ve 6 GB RAM ile 2 TB’a genişletilebilen 128 GB depolama alanı, 2018’in üst seviye cep telefonları arasında önemli bir rakip haline getiriyor.

Kripto dünyası henüz gerekli olgunluğa ulaşılmadığı varsayılırsa yatırımcıların böyle bir telefonu isteyip istemedikleri konusu şuan için bir muamma.

ilk akıllı kripto telefon Finney‘in arkasındaki Şirket Sirin Lab’sın IOTA ile yollarını ayırıp Ethereum ile işbirliğine gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Hemen paylaş...

CryptoPazar ilanın ve ilan sahibinin doğruluğunu garanti etmez.

Güvenli alışveriş önerileri: 1) Alışveriş için güvenli bir yer seçin 2) Banka transfer işleminden kaçının 3) Doğru olamayacak kadar cazip tekliflerden uzak durun 4) Kişisel bilgilerinizi paylaşmayınİlan videosu

Yer

Değerlendir


Benzer ilanlar

En üst