Ledger Nano S | | CryptoPazar
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için lütfen tarayıcınız Chrome, Firefox, Opera yada İnternet Explorer'dan birine ayarlayınız.
  • Ledger Nano S

Tanım

Fiyat : 599,00 TL(Sabit)
Tip : Satılık
Tarih : 20 Mart 2019
Durum : Sıfır
Garanti : Garantili
Yer : Kadiköy, Sahrayı Cedit Mahallesi, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Dünyanın en çok satan bitcoin cüzdanı Ledger Nano S’i en uygun fiyata, memnuniyet garantisiyle Kriptotek’ten alın, farklı kriptopara türlerini offline olarak tek bir cüzdanda saklayın.

Ledger Nano S Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve bir çok alternatif Coin için geliştirilmiş en güvenli donanım cüzdanıdır. Farklı Kriptopara türlerini tek bir cüzdanda saklayabilirsiniz.

Ripple Cüzdanımda son kalan 20 Ripple’ı neden çekemiyorum?

Ripple cüzdanının açık kalması için minimum 20 XRP gerekiyor ve ripple tarafından bloke ediliyor. Yaratılan her Ripple adresi için geçerlidir ve bu miktarı çekemiyorsunuz. Bu uygulamadaki amaç spam ve kötüye kullanımı engellemektir. Diğer coin’lerde bu şekilde bir bloke yoktur.

Ledger USB’yi kaybedersem ne olur?

Kurulum yaparken kurtarma belgesine yazdığınız 24 kelime sayesinde ya başka bir Ledger Wallet’a veya Mycelium gibi herhangi bir BIP39 uyumlu kripto para cüzdanına bakiyenizin tamamnını geri yükleyebilirsiniz.

Hemen paylaş...

CryptoPazar ilanın ve ilan sahibinin doğruluğunu garanti etmez.

Güvenli alışveriş önerileri: 1) Alışveriş için güvenli bir yer seçin 2) Banka transfer işleminden kaçının 3) Doğru olamayacak kadar cazip tekliflerden uzak durun 4) Kişisel bilgilerinizi paylaşmayınİlan videosu

Yer

Değerlendir


Benzer ilanlar

En üst